אודות מרום ID קובי אדרי והדס מרום

הסטודיו לעיצוב פנים ואדריכלות הוא המשך טבעי למסלול הלימודים האקדמי שלנו ולאחר שרכשנו ניסיון רב בתחום העיצוב. במהלך העבודה שכוללת התוודעות ולמידה דינאמית מתמשכת אנו שמים דגש ליסודות של החשיבה היצירתית.ביסודות הללו משתלבים נתוני הלקוח עם מכלול אפיוניו האישיותיים, הפרטיים והמסחריים והשלכתן לאופי התכנוני והארכיטקטוני של החלל המיועד מצד אחד ומצד שני מיצוי אלמנטים בעלי השראה ודמיון.

השאיפה למנף כל הזמן את עבודתנו בעיצוב חללים ועיצוב מוצר מונעת מתוך חשיבה שבבסיסה היא הרצון והתשוקה לצאת "מהקופסא" במטרה להגיע לתוצרים בעלי השראה וחדשנות. נראה שחזון זה המוביל אותנו נובע מהצורך הבסיסי שלנו כחלק מהרקמה האנושית להרגיש מיוחדים וייחודיים.

עולם ההשראה שלנו מתחיל מעריכת חקירה מקיפה של הלקוח, ציפיותיו וחלומותיו, ההיסטוריה של החלל מיקומו וסביבתו הטבעית ולבסוף ייעודו ועתידו של החלל. הקו המנחה בעבודתנו אם כך הוא השאיפה ליצור חללים ואלמנטים מגרי חשיבה, בעלי קו מוביל המשלב קונספט ייחודי עם אלמנטים משלימים שנבחרו בקפידה. מתוך סקירה מדוקדקת וביקורתית של הפרויקטים הרבים שלנו אנו אכן רואים עמידה בסטנדרטים שקבענו הנתמכים בקו המנחה של הסטודיו, בחוויה של גורם ההפתעה, עמידה באתגרים מורכבים, חיפוש אחר סגנונות שיש בהם השראה ומעל הכול האווירה הייחודית העונה לרשימת המשימות שהוצבו במבנה התכנון.

הניסיון הרב שרכשנו כולל עיצוב חלליים לייעודים הבאים: 1. לצרכי מסחר ובילוי כמו חנויות ומשרדים, בתי קפה מועדונים, ברים ומרכזי ספורט. 2.גני/אולמות אירועים , חללים מסחריים ובניית תערוכות בתחום העיצוב . 3. תכנון בתים פרטיים, דירות מגורים וחזיתות מבנים. 4. הרצאות והעברת קורסים בנושא עיצוב פנים , אדריכלות והום סטיילינג במסלול האקדמי המכללה למנהל. 5. הום סטיילינג.

עיצובי המוצר כוללים: גופי תיאורה כאלמנטים דקורטיביים ופריטי ריהוט מעוצבים, שילוב אומנים מתחומים שונים לבניית מוצרים ייחודיים ומותאמים על פי האופי התכנוני של הקו המנחה של הקונספט.

הסטודיו אחראי על ליווי הפרויקט מתחילתו ועד סופו. הליווי מתחיל משלב ההכרות עם הלקוח, בניית קונספט רעיוני ותכנונו, עריכת תכניות עבודה ועד לביצוע הפרויקט. ליווי הפרויקט מתבצע מול קבלני הביצוע תוך שיתופוהמלא של הלקוח עד לסיום הפרויקט.

האני מאמין שלנו: אנחנו מאמינים בהקשבה והבנת הצרכים המוצגים בפנינו ותרגומם לשפה עיצובית שנותנת מענה אופטימלי. עוד בשלב איסוף האינפורמציה אוזנינו קרויות לחלומות ולשאיפות שבאים לביטוי בין השורות. אלמנטים אלו נלקחים ברצינות יתרה במהלך החיבור לתמונה הכוללת תוך קיום דיאלוג עם הלקוח, הבנת הצרכים והחלומות, והפיכת החזון של הלקוח למציאות אסתטיתופרקטית תוך התייחסות לתנאים הסביבתיים והתקציביים שעומדים לרשותנו.

כחלק מהאמונה שלנו ליצור ולהגשים את חלומותיהם של לקוחותינו אנחנו נותנים תשומת לב רבה לפרטים הקטנים כגדולים כמו זרימה נכונה בתוך החלל והנתונים שבו, ניצול אופטימלי של החלל תוך התחשבות במגבלות ומציאת פתרונות יצירתיים. שילוב חומרים חדשניים וייחודיים ליצירת אווירה מותאמת. כניסה לכל פרויקט עם "ראש פתוח" ומעודכן. סגנון עיצובי נקי, מינימליסטי, אסתטי, פונקציונלי, חדיש ועכשווי.

תפיסת העבודה כמעצבי פנים: בעבודתנו אנו נותנים מקום רב לשילוב של המדיה הדיגיטלית ככלי המאפשר חיבור האומנויות השונות והטכנולוגיה במהלך החיפוש שלנו אחר "שפות עיצוב" חדשות. תפיסה זו נשענת על האמונה שעיצוב פנים מקצועי לא יכול להיות חד ממדי שכן הוא משלב בתוכו מספר תחומים משיקים כמו: אדריכלות, אמנות, תקשורת חזותית ועיצוב המוצר. כל אחד ואחד מתחומים אלו זוכה לתשומת לב עד לקבלת התמונה הכוללת. חשוב לציין את ההתמקדות שלנו בלקוח שלנו, בהכרת עולם הפנימי,בתפיסות החיים ודפוסי אישיות אופייניים על מנת לחתור למימוש חלומותיו ככל האפשר.